KEŇA

9 DENNÍ ZÁJEZD S MOŽNOSTÍ NÁVŠTĚVY SAFARI

 

Trasa:  Praha - Mombasa - Praha

 

1.den -  setkání na letišti v Praze dle letového řádu - bude upřesněno

2. den -ráno přílet  Mombasy - pasové odbavení - transfer do hotelu - ubytování - nocleh

3.den - volno nebo fakultativní výlety dle výběru

9.den - ráno transfer na letiště v Mombase - odbavení - přílet do Prahy ve večerních hodinách

 

Cena zájezdu  49 970,-  Kč

 

Cena zahrnuje :

- letenka - Praha - Mombasa - Praha

- 7x ubytování v 5*hotelu ve dvoulůžkových pokojích

- zahraniční transfer z letiště do hotelu a zpět

- All Inclusive (celý pobyt v hodnotě 6 960,- Kč)

- průvodce CK VaRy-tour

- zákonné pojištění    

 

Cena nezahrnuje:

- letištní taxy cca 4 740,- Kč

- vstupní turistické vízum 40 € (zajistí CK)

- fakultativní výlety (jedno i vícedenní safari od 150 - 850 €)

- spropitné

- příplatek za jednolůžkový pokoj 9 780,- Kč

 

TERMÍN ZÁJEZDU          7.2. - 15.2. 2017

 

Velmi hezký luxusní hotel s velkými bazény otevřený v roce 2003 se 300 pokoji se nachází přímo na pláži, 75 min jízdy od letiště v Mombase ve středisku Kikambala. Hotel je vhodný pro náročné klienty.

Vybavení - 5 restaurací a 4 bary, 4 konferenční místnosti, obchody, 4 bazény (1 sladkovodní a 3 se slanou vodou) a 2 dětské bazény, dětský klub, sportovní centrum, masáže a lázně za poplatek, kadeřnické a kosmetické služby za poplatek, 60 min od hotelu se nachází golfové hřiště,

Pláž - písčitá pláž přímo u hotelu s výskytem korálů (cca 500 m od břehu), doporučujeme obuv do vody. Je nutno počítat se zhoršenými podmínkami ke koupání v moři, protože zde při odlivu mořská voda značně ustupuje. Při odlivu je nutno ke koupání využít soustavy hotelových bazénů,

Zábava a sport - tenisové kurty, stolní tenis, biliár, potápěčské centrum, centrum vodních sportů - v rámci All Inclusive: kajaky, šlapadla, 1 potápěčská lekce v bazénu (45 min s plnou výstrojí), windsurfing, šnorchlování, za poplatek: motorizované vodní sporty, zapůjčení lodi s proskleným dnem, rybaření a hloubkové potápění.

Stravování All Inclusive – strava formou bufetu - zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, snacky během dne, alkoholické nápoje místní výroby, nealkoholické nápoje, dětský klub a výše uvedené sportovní aktivity zdarma. Vybavení pokojů - koupelna s WC, nastavitelná klimatizace, stropní nebo stojanový ventilátor, fén, telefon, trezor, TV se satelitním příjmem, minibar, varná konvice, balená voda k použití, balkon.

Možnosti výletů budou s účastníky zájezdu projednány později. Vícedenní fakultativní výlety jsou na úrovni plné penze. Tyto výlety je možno objednat v cestovní kanceláři VaRy-tour nebo v místě ubytování a platit v hotovosti nebo kreditní kartou.